• Обновено
1PCS/МНОГУ BGA Desoldering Плетенка Лемење Фитил Калај Смена Жица CP-3015 Лемење Додаток на Големо Desoldering Жица

1PCS/МНОГУ BGA Desoldering Плетенка Лемење Фитил Калај Смена Жица CP-3015 Лемење Додаток на Големо Desoldering Жица

Rating 
DEN 80.16

Залиха
Во магацинот.


Лимит попусти
сад $1.26
1 PCS/МНОГУ BGA Desoldering Плетенка Лемење Фитил Калај Смена Жица CP-3015 Лемење Додаток на Големо Desoldering Жица
превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме
239 Железо парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Основни карактеристики

Материјал:
Калај

Најдобри понуди