• Обновено
Бесплатен превозот 10pcs PL2303HX USB Трансфер на TTL RS232 Сериски Порт Адаптер Кабел Модул Конзола за Обновување на Надградба

Бесплатен превозот 10pcs PL2303HX USB Трансфер на TTL RS232 Сериски Порт Адаптер Кабел Модул Конзола за Обновување на Надградба

Rating 
DEN 570.00
DEN 600.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Шенжен Интегритет електронски Ко. Ltd.
(Компанијата обезбедува one-stop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)
Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.
Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.
Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.
Компанијата има долго-рок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!
Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервис-ориентирани развоен концепт. да се обезбеди повеќето на клиентот со задоволителна услуга redounding по, connive развој и воспоставување на долгорочна соработка!
Пакет :
Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ
Електроника Опис :
Линија за 1 m, полесно чистење пријатели употреба.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
PL2303HX
Тип:
Изолирани
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes

Најдобри понуди