• Обновено
Гилотина 4/3200mm хидраулични cnc shearing машина хидраулична машина за сечење

Гилотина 4/3200mm хидраулични cnc shearing машина хидраулична машина за сечење

Rating 
DEN 312000.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
QC11Y
Бренд Име:
HARSLE

Најдобри понуди