• Обновено
Плочата Часовници За Жени СТП Кожна врвка за околу Кварц Студентите Спортски рачни часовници Мажите Дама Подароци рачни часовници

Плочата Часовници За Жени СТП Кожна врвка за околу Кварц Студентите Спортски рачни часовници Мажите Дама Подароци рачни часовници

Rating 
DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество бело 103 жолта 343 црвено 345 зголеми на 350 пурпурна 342 зелена 347 светло сина 323 темно сина 348 црна 229 детали за производот

Основни карактеристики

боја:
Роуз, Црвена, Бела, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова
Бендот Ширина:
32-милиметри
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
WoMaGe
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
8.6 MM
Број На Модел На:
Други
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
35mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Со:
10мм да 19mm
Затворач Тип:
pin тока
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри понуди