• Обновено
година женска часовници Моден Бренд WoMaGe Вљубените љубов срцето кварц кожа види Шупливи кристал дизајнер скелет Дама часовници

година женска часовници Моден Бренд WoMaGe Вљубените љубов срцето кварц кожа види Шупливи кристал дизајнер скелет Дама часовници

Rating 
DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество бело 1435 црвено 1409 сина 1417 детали за производот

Основни карактеристики

боја:
црвена, бела, црна
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
28mm
Бренд Име:
WoMaGe
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
16mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
8.6 MM
Број На Модел На:
Други
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри понуди