• Обновено
година Мода Транспарентен Dial Срце Облик Види Луксузно Кварцен Кристал-Види Жените Часовници Час relojes montre femme reloj mujer

година Мода Транспарентен Dial Срце Облик Види Луксузно Кварцен Кристал-Види Жените Часовници Час relojes montre femme reloj mujer

Rating 
DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество бело 940 жолта 847 црвено 846 пурпурна 941 зелена 933 сина 845 црна 848 зголеми 849 небото сино 43 детали за производот

Основни карактеристики

Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
28mm
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
WoMaGe
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Број На Модел На:
Други
Бендот Ширина:
30мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри понуди