• Обновено
година Моден Бренд Целосна Нерѓосувачки Челик Сребро Тенка Веб рачни часовници Кварц Добар Квалитет Дами Види за Жени, Девојки Подарок Часовник

година Моден Бренд Целосна Нерѓосувачки Челик Сребро Тенка Веб рачни часовници Кварц Добар Квалитет Дами Види за Жени, Девојки Подарок Часовник

Rating 
DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество бело 794 жолта 820 црвено 882 пурпурна 751 зелена 896 сина 884 црна 774 детали за производот

Основни карактеристики

боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова
Бендот Ширина:
36mm
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
WoMaGe
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
Други
Случај Дебелина:
10мм
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
35mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Со:
10мм да 19mm
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри понуди