• Обновено
Розата серија PINBO жените луксузен бренд кварц colock види моден викенд кожа рачни часовници reloj mujer подарок фустан

Розата серија PINBO жените луксузен бренд кварц colock види моден викенд кожа рачни часовници reloj mujer подарок фустан

Rating 
DEN 121.00
DEN 172.80
-30 %

Залиха
Во магацинот.


започнете
крајот На Ајфеловата Кула серија RINNADY мажите и жените се види луксузно кварц види моден викенд кожа R99 жените зглоб часовници опис на Производот 100% сосема нов и висок квалитет. Добар избор за подарок. Watchcase Дијаметар : 40mm Бенд Должина(Вклучени случај) : 24.5 cm Watchband Ширина : 19mm Пакет се Вклучени : 1* рачен часовник 1* OPP Вреќа ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање. Answer : ___________________________ Note : Живот водоотпорен. Производ екранот
Повратни информации : 1, 100% задоволството е загарантирано!!! Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи и вие сте среќни со договорот! 2. Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации . Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. 3. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 4. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! 5. Ако постои било каков проблем што го направи не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас (преку порака/ трговија manager/ e-mail ) пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации; ние дефинитивно ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни, повторно ќе се посветени на 1.Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена по приемот на плаќање. Во прилог на празници и посебни околности 2. Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-45 Работни дена да повеќето земји и области 3. Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени. 4. Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble кеси, 5.Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред, ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас. Ние ќе ви испратиме точни. контактирајте со нас, Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. ви благодариме. На вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Основни карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Бренд Име:
PINBO
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
R-099
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Обликот:
Круг
боја:
6 видови на боја
Тежина:
100g
За публиката:
жените watchs
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Најдобри понуди