• Обновено
Нов производ за медиумите во падот на година, на оригиналниот дизајн на посветам на еден морал мрежа на жените мода костуми

Нов производ за медиумите во падот на година, на оригиналниот дизајн на посветам на еден морал мрежа на жените мода костуми

Rating 
DEN 2783.52

Залиха
Во магацинот.


S : ОДГОВАРА : Должина : 57cm биста големина : 86cm
ПАНТАЛОНА : Големина висина : 84cm половината големина : 70cm колковите : 90cm
М : ОДГОВАРА : Должина : 59cm биста големина : 90cm
ПАНТАЛОНА : Големина висина : 89cm половината димензии : 74cm колковите : 94cm
L : ОДГОВАРА : Должина : 61cm биста големина : 94cm
ПАНТАЛОНА : Големина висина : 93cm половината големина : 78cm колковите : 98cm
XL : ОДГОВАРА : Должина : 63cm биста големина : 98cm
ПАНТАЛОНА : Големина висина : 98cm половината големина : 82cm колковите : 102cm
XXL : ОДГОВАРА : Должина : 65cm биста големина : 102cm
ПАНТАЛОНА : Големина висина : 102cm половината големина : 86cm колковите : 106cm

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Бренд Име:
Поборник природни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Џебови,Копче
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Двојно Гради
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid

Најдобри понуди