• Обновено
Темно Сребрена Zentai Сјајна Метален Полно Тело, Хулахопки

Темно Сребрена Zentai Сјајна Метален Полно Тело, Хулахопки

Rating 
DEN 1536.00

Залиха
Во магацинот.

Оваа zentai одговараат е направен од сјајна метален ткаенина која е сјајна. Тоа не може да се мијат. Тоа донесува темно сребрена боја. Тоа карактеристики на fullbody дизајн, патент е додадена на грбот. Ние, исто така може да се направи zentai одговараат со деца големина. Тоа ќе има отстапување за 3-5cm, becuase еластичноста се различни со различни ткаенина. Ние ќе се направи опремени zentai одговараат за вас според вашите големина, на еластична ткаенина. За Големина
Ве молиме проверете ја големината на табелата за да го изберете вашиот големина, или исто така можете да ни даде вашата големина : висина, биста, половината и колковите , ние ќе го направи костимот според големината. Различни пола , мерење се различни. Кога ќе изберете големина, ве молиме обратете се на родова големина на табелата .
Обичај Optioms : ОБРАБОТКА на ВРЕМЕ + ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Сите носии на нашиот веб-сајт не се готови, кога ќе примите вашата цел, а потоа ние само ќе го направи костимот според вашите специфични барања, така што ќе треба за 5 работни дена за да го направите прилагодувањето. Ако ви треба костими итно и не можат да чекаат толку долго, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја советува вашиот рок. Ние ќе ве известиме подоцна дали е можно да дојде редот. Откако ќе завршите со вашиот костим, ние ќе брод надвор, и превозот времето е исто така околу 5 работни дена. Ако постојат многу носии да се направи, па обработка времето е подолго, можеби и 7-10 работни дена.
ПОВРАТНИ информации
Се надеваме дека нашите купувачи остави позитивни повратни информации кога ќе го примите пакетот и да биде задоволен со нив,ние, исто така, ќе остави позитивни повратни информации за сите на нашите ценети купувачи.Ако сте unpleased со тоа,ве Молиме контактирајте со нас прво ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Сјајна Метален
боја:
Темно Сребрена
Стил:
Fullbody Zentai Одговараат На
специјалност:
Сјајна, Тесни, која Одговара на вашето тело
Повод е применливо:
Ноќ на вештерките партија, суперхерој партија, перформанси костим
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Сјајна Метален
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Секси Носии

Најдобри понуди