• Обновено
замав танц партија девојка здолништа полн круг црвено црн бохемски памук xxxL 4xl 5xl 6xl европската велика британија дизајн здолниште 50-тите висока половината

замав танц партија девојка здолништа полн круг црвено црн бохемски памук xxxL 4xl 5xl 6xl европската велика британија дизајн здолниште 50-тите висока половината

Rating 
DEN 1241.28

Залиха
Во магацинот.

Повеќе За Производот
рокабили облека,pin-up облека,полн круг здолништа,замав dancling clubwear,партија облека.
женска нов моден дизајн,новитет дизајн,ретро инспирација,гроздобер репродукција облека.
замав танц партија девојка здолништа полн круг црвено црн бохемски памук xxx L 4xl 5xl 6xl европската велика британија дизајн здолниште 50-тите висока половината,здолниште xxxl,одблесокот здолниште,50-тите облека.
1>.должина : околу 65cm.
2>.материјал : Полиестер,Rayon,Spandex.
3>.боја : црна; црвено.
4>.големини : S,M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL,5 XL,6 XL.
5>.Пад на превозот : Слободни.
6>.Трговија На Големо&Прилагодите : На Располагање.
7>.Акции или не : Да
8>.Еден џеб на секоја страна.
SIAE ТАБЕЛАТА,CM
Сите големини на залиха,испорака веднаш.
Оригиналниот 6 XL големина е изменета на 3 XL, големината е иста како и 6 XL! Нишалото е поголем
отколку пред тоа, кодексот број е помалку! Клиенти кои треба да се купи големи димензии ве молиме кликнете на
сликата подолу
За Нас
Облека производителот,на големо,и добавувачи за уникатен дизајн мода,ретро гроздобер инспириран,партија клуб носат,дами мода,онлајн бутик продавници за свадба партија,матурска,саем,коктел, циганин блузи,boho шик чипка блуза,полу чиста блузи,народната кошула.
Алтернативни дизајни,steampunk здолниште,готски грб,панк јакна,рокабили фармерки,pin-up блузи,свадба се облекуваат,полн круг здолниште,замав танц облека,невеста, свадба гостин облека за жена.Западен велика БРИТАНИЈА дизајнер на модата,преродба 1950 година rock n roll,pinup педесеттите години 1940 година е женска облека,60-ти морнар фустани,куглање кошули за мажи.
Мал плус големини, велика БРИТАНИЈА 18,20,22,24, НИ zies 14 и нагоре.
Нашите Услуги
Слободен пад шпедиција,трговија на големо и сопствени дизајни се достапни.
Онлајн шопинг модата за мажите и жените.
Повеќе ткаенина и модели се avilable.
Плаќање : кредит количка,банкарски трансфер,Western Union,Money Gram,QIWI,Boleto.
Во парк : акции облека,превозот брзо,преработени во рок од 3 работни дена.
Брз одговор,секогаш одговор во рок од 24 часа!

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
candowlook
Материјал:
Полиестер,Rayon,Spandex
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Џебови
Фустани Должина:
Колено-Должина
Половината:
Империја
Број На Модел На:
ЗАМАВ ТАНЦ
Пол:
Жените
црна здолништа:
шарени здолниште
ЗАМАВ ТАНЦ:
цевка здолништа
секси здолништа:
одблесокот здолниште
кавга здолниште:
ЗАМАВ ТАНЦ
боја:
евтини макси здолништа
во парк:
pleated здолништа
suspender здолниште:
drep-испраќаат слободни
здолниште одговараат на:
дами носат
здолниште стилови:
циганска здолниште
секси мини здолниште:
женска здолништа

Најдобри понуди