• Обновено
Бренд Нови Најпродаван Слатка Карирани/Plaid Kawaii Црна Чипка Лолита Здолништа

Бренд Нови Најпродаван Слатка Карирани/Plaid Kawaii Црна Чипка Лолита Здолништа

Rating 
DEN 1267.00
DEN 1583.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Половината Должина XS 64 50 S 70 50 M 76 50 L 82 50 XL 88 50 XXL 94 50
Мерење Во Инчи Големина Половината Должина XS 25.2 19.7 S 27.6 19.7 М 29.9 19.7 L 32.3 19.7 XL 34.6 19.7 XXL 37.0 19.7
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[24242] Превозот и се Врати
Испорака
1. Подготовка на Време : ние треба 5-20 работни дена за да се подготват својата цел пред бродот надвор.
2. Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е подалеку од времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање & Размена Политика
Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе го добие вашиот пакет.
Ако сте го добиле на предмети кои не се нарачани од вас, ве молиме да земете некои слики и да го покаже на нас ПОБРЗО, ние ќе ја вистинската личност за вас веднаш.
Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина но не може да се откаже особено за една големина објект бидејќи имаме предвид специфична големина мерење покрај нив. Една големина ставка не е одговара за сите.
Повратни Информации Политика
Ние ќе ви понуди позитивни повратни информации откако уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ако имате било незадоволство, pls ни даде можност да се реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации. Ние гарантираме дека ќе ви даде задоволително решение.
Испорака
1.Подготовка на Време : ние треба 5-7 работни дена за да се подготват својата цел пред бродот надвор.
2.Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, Lolita Gal е да се подготват вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е посебен од времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање & Размена Политика
Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
43851930837
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Половината:
Природни
боја:
Црна
Компоненти:
здолниште
Стил:
Слатка
разубавувањето:
Чипка и Бело Печатење

Најдобри понуди