• Обновено
М3.5 , класа 8.8 само тапкање говорникот болт , јаглероден челик м3.5 хексагонални завртки штекер главата капа болт , 10мм-30мм

М3.5 , класа 8.8 само тапкање говорникот болт , јаглероден челик м3.5 хексагонални завртки штекер главата капа болт , 10мм-30мм

Rating 
DEN 298.00
DEN 331.20
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Димензии:
200pcs x10mm, 170pcs x12mm, 150pcs x16mm, 120pcs x20mm, 100pcs x25mm, 90pcs x30mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
DX-Пазар
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М3.5
Материјал:
Јаглероден Челик
Класа:
8.8
боја:
Црна
d:
3.5 mm

Најдобри понуди