• Обновено
500pcs m3*15 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

500pcs m3*15 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Rating 
DEN 629.00
DEN 698.40
-10 %

Залиха
Во магацинот.


500pcs m3*15 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
М3*15
Материјал:
бела најлон
Големина:
М3*15
тема должина:
15mm
По завршувањето:
Белата боја

Најдобри понуди