• Обновено
500pcs м5*8 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

500pcs м5*8 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Rating 
DEN 612.00
DEN 680.64
-10 %

Залиха
Во магацинот.


500pcs м5*8 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
М5*8
Материјал:
бела најлон
Големина:
М5*8
тема должина:
8мм
По завршувањето:
Белата боја

Најдобри понуди