• Обновено
200pcs m6*15 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

200pcs m6*15 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Rating 
DEN 361.00
DEN 400.80
-10 %

Залиха
Во магацинот.


200pcs m6*15 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M6*15
Материјал:
бела најлон
Големина:
M6*15
тема должина:
15mm
По завршувањето:
Белата боја

Најдобри понуди