• Обновено
500pcs црна најлон m3*18 пластични пан / круг глава на машина со завртки со изолација

500pcs црна најлон m3*18 пластични пан / круг глава на машина со завртки со изолација

Rating 
DEN 577.00
DEN 640.80
-10 %

Залиха
Во магацинот.


500pcs црна најлон m3*18 пластични пан / круг глава на машина со завртки со изолација

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
М3*18
Материјал:
Црна Најлон
Големина:
М3*18
тема legnth:
18mm
По завршувањето:
црна боја

Најдобри понуди