• Обновено
500pcs m3*12 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

500pcs m3*12 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Rating 
DEN 577.00
DEN 640.80
-10 %

Залиха
Во магацинот.


500pcs m3*12 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
М3*12
Материјал:
бела најлон
Големина:
М3*12
тема должина:
12mm
По завршувањето:
Белата боја

Најдобри понуди