• Обновено
500pcs м5*20 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

500pcs м5*20 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Rating 
DEN 793.00
DEN 880.80
-10 %

Залиха
Во магацинот.


500pcs м5*20 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
М5*20
Материјал:
бела најлон
Големина:
М5*20
тема должина:
20mm
По завршувањето:
Белата боја

Најдобри понуди