• Обновено
200pcs m6*50 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

200pcs m6*50 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Rating 
DEN 802.00
DEN 890.40
-10 %

Залиха
Во магацинот.


200pcs m6*50 PA66 бела најлон хексадецимален socket head ален копче капа машина завртка

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
m6*50
Материјал:
бела најлон
Големина:
m6*50
тема должина:
50mm
По завршувањето:
Белата боја

Најдобри понуди