• Обновено
100*200cm Ентериерно уредување завесите во спалната соба срце линија завеси, Украсни празнична материјали

100*200cm Ентериерно уредување завесите во спалната соба срце линија завеси, Украсни празнична материјали

Rating 
DEN 215.00
DEN 421.44
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : линија завеса Големина : Околу 100 cm широки, 200cm висока Боја : Како што е прикажано
1 парче завеса големина : за 100cm ширина, висина 200cm. Ако ви треба 200cm широк, може да се купи 2 парчиња, и така натаму!

Основни карактеристики

Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Бренд Име:
FAWNUOS
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Стил:
Лента
Тип:
Цевка Завеса
Шаблон Тип:
Срцето
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Број На Модел На:
0085
Шема:
Печатени
Материјал:
mesh ткаенини
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Формат:
00

Најдобри понуди