• Обновено
Убаво Вратата Drape Панел Соба Цвет Чиста Voile Завеса Divider Шамија Оркестарот Прозорецот

Убаво Вратата Drape Панел Соба Цвет Чиста Voile Завеса Divider Шамија Оркестарот Прозорецот

Rating 
DEN 143.00
DEN 185.76
-23 %

Залиха
Во магацинот.


1 BUC Чиста Voile Прозорец Завеси Drape Панел или Шамија Избрани 4 Бои
Спецификација :
Материјал : Voile Завеса
Одговара Род Џеб : 4cm/1.57" или помалку
Еден Панел Големина : 1 M/39.4" Ширина x 2.7 M/106.3" Должина. Имајте на ум : вие не може да се стави два компјутери
Убави Бои Изберете од : Виолетова,Розова,Портокалова,Жолта
За перење, Нега на : Не се погодни за миење. Ако со текот на времето прашина мора да се мијат, се Стави на некои Обични детергент и завесата жива вода во ладна вода, да се биде внимателен да не долго впива и чистење, или пеперутка моделот ќе се падне. Не кајгана.На Плочка да се исуши.
Пакет Содржи : 1 X Чиста Завеса Panel
Дизајнот на овој прозорец панел става природни спин на традиционален дизајн. Овој панел, има една прекрасна Пеперутка завеса создавајќи прилично уште модерна прилог за вашиот Дом оркестарот. Завеса, исто така може да се користи за бања windows, спална соба windows или други прозорци. Тие можат да бидат прикажани сам на пократки должина windows.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Пастирски
Локација:
прозорецот
Материјал:
mesh ткаенини
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Римската Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
F67

Најдобри понуди