• Обновено
обичај стереоскопски 3d луксузни завеси за живеење roomThree-димензионални кутија цвеќиња затемнување завеси модерна завесите во спалната соба

обичај стереоскопски 3d луксузни завеси за живеење roomThree-димензионални кутија цвеќиња затемнување завеси модерна завесите во спалната соба

Rating 
DEN 4333.00
DEN 8496.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба

Основни карактеристики

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, custom size
Обработка:
кука
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Стил:
Пастирски
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Број На Модел На:
3
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Три-димензионални кутија цвеќиња

Најдобри понуди