• Обновено
12 компјутери/пакет Бања Завеса Rollerball Туш Завеса Прстени Куки 5 Ролери Полиран Сатен Никел Топката Завеса Додатоци

12 компјутери/пакет Бања Завеса Rollerball Туш Завеса Прстени Куки 5 Ролери Полиран Сатен Никел Топката Завеса Додатоци

Rating 
DEN 88.00
DEN 95.52
-8 %

Залиха
Во магацинот.


100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Сатен Никел Изградба 5 Ролери Топки за напор планирам Чистото Полиран Црн Никел Завршница на натпреварот широк спектар на завеси и прачки Рѓа Бесплатно во Собата на 12
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
2. Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
12 Компјутери Завеса додатоци
Пад На Превозот Услуга.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.За САД/СА /RU превозот е брзо.
3.Приоритет за достава,брза испорака во 48 часа.
4.Не фактура или receip или промотивни материјали вклучени.
Во Светот Превозот. (Освен некои земји и APO/FPO) 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Основни карактеристики

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Бренд Име:
VKTECH
Метал Тип:
Алуминиум
Завеса Тип На Додаток:
Завесата Се Врзуваат Прстени & Токи
Ткаенина Тип:
не-плетени платно
Број На Модел На:
Завеса Прстени Куките
Техника:
Машина За Печатење
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Шема:
Цврста
Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Метал Тип:
Сатенски Никел Изградба
Количина:
12pcs
Употреба:
Завеса Материјал
Лизгачки Уред:
Римски Прстен
Инсталација Тип:
Видлив Песна
Странични Столбови, Tracks & Додатоци Тип:
Завеса Додатоци

Најдобри понуди