• Обновено
80 x 80mm Bga Матрицата за Полнење за Лаптопот Универзална Reballing stencils 10 компјутери/set, за BGA reballing

80 x 80mm Bga Матрицата за Полнење за Лаптопот Универзална Reballing stencils 10 компјутери/set, за BGA reballing

Rating 
DEN 288.00

Залиха
Во магацинот.


Пакет Внатре :
10 pcst матрицата
подолу е листа на матрицата :
0.3 mm Универзална
0.35 mm Универзална
0.4 mm Универзална
0.45 mm Универзална
0.5 mm Универзална
0.55 mm Универзална
0.6 (теренот=1.0 mm) Универзална
0.6 (теренот=0.9 милиметри) Универзална
0.6 (теренот=1.1 mm) Универзална
0.76 (теренот =1.27 mm)Универзална

Основни карактеристики

Број На Модел На:
80 x 80mm Bga Матрицата за Полнење

Најдобри понуди