• Обновено
Јапонски оригинални АЛПИТЕ 27 Тип 500KA rachis волумен potentiometer

Јапонски оригинални АЛПИТЕ 27 Тип 500KA rachis волумен potentiometer

Rating 
DEN 577.00
DEN 614.40
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Вратило Должина : 25мм двојно-шест нозе цената е за 1pcs превозот време : default испратено од воздух mail,за 12-22 дена да пристигне повеќето од европските земји,или да додадете пари за EMS,DHL express.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
55w
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
YYW
Тип:
Дома Засилувач

Најдобри понуди