• Обновено
PSVANE WE274B Xtreme Серијата На 1:1 Реплика Западен-Електрични 274B Vaccum Цевка HIFI EXQUIS

PSVANE WE274B Xtreme Серијата На 1:1 Реплика Западен-Електрични 274B Vaccum Цевка HIFI EXQUIS

Rating 
DEN 10598.00
DEN 13248.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


PSVANE WE274 B Западен Електрични Реплика најдобрите rectivfier цевка некогаш направени : легендарниот WE274 B
Светот е само комплетна врежани Западен Електрични 274 B40 е букви верзија 274 B. Вклучувајќи ги сите аспекти на материјали, структури, процеси, звук перформанси, итн. Сите аспекти не беа каков било компромис;
Ексклузивно совлада фабричките е архивирано за годините е од прва рака цртежи и формулации. Вклучувајќи производствените процеси, температурата и влажноста и сите детали целосна усогласеност оригинални барање
По објавувањето збогатено на земјите од Западен Електрични 300 B PSVANE зеде своето време за истражување на perfekt PSVANE WE274 B. Повеќе од 18 месеци од прецизното научно дело е направено. На PSVANE НИЕ 274 B ги има сите тон и charme на историските Западен Електрични 274 B и се уште ги содржи голем триење на трошоците за стари собирачи на објектот. PSVANE има Западен Електрични изградба цртежи и formulars на 1940 година и не ги следи своите оригинални барања во сите детали. Ова вклучува точен избор на материјали и компоненти, како и неговата технологија на обработка и условите за преработка како температурата и влажноста на воздухот. Резултатот е надвор споредба : најдобар rectifier цевка направена денес и на исто ниво со најдоброто од историски направи : НИЕ 274 B WE274 B, директно загрева полн бран rectifier,274 B е многу сличен со 5 U4 G и 5 Z3 P, исто така, може да го замени GZ34 во повеќето апликации
Hi Fi EXQUi S користи безбедна пакет за да испратите цевка, Ние гарантираме цевка ќе devliered до вас со добра состојба.
Но, ви благодарам секогаш да се провери цевка државата се соочуваат со курирска за време на испорака процес.
PSVANE цевка има 1 година гаранција
Услови на Продажба Член-1, Контактирајте HIFI EXQUIS, Здраво на сите, моето име е ФЕНГ Lijun, јас сум HIFI EXQUIS менаџер, Нашиот тим и ми се секогаш тука , не сте купување преку автоматизира machie, но преку нас : реална личност, благодарам u така многу за изборот & доверба нас. Нашата служба за корисници е подготвена да им помогне на u, U може да не контактирате во секое време од внатре messager или преку е-Маил : contact НА hifi-exquis.com или hifi.exquis НА yahoo.com Член-2, Пред Купување ве Молиме прочитајте cearfuly подолу услови, бидејќи потврда на нарачка од страна на клиентите е еквивалентно да се прифати продажба услови. Ве молиме прочитајте cearfuly производот страница. Ако не се сигурни, контактирајте со нас пред да го купат.(HIFI EXQUIS) Член-3, Превозот. Во рокот на испорака : Ние треба време за да се подготви ред и да организираме испратени на производи и справување со кина local превозот. По Меѓународната магацин испорака, ние ќе се обезбеди у следење на број во 3~6 дена за меѓународна превозот. Превозот задоцнување, ве молиме контактирајте со нас за решавање на овој проблем (HIFI EXQUIS) Член-4, Taxe & Должности : Ние не сме одговорни за било Taxe, Царински Давачки или такси, Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Основни карактеристики

боја:
1 персонални КОМПЈУТЕРИ, 2 ПАРЧИЊА Исти
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HIFI EXQUIS
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
WE274B
Канали:
2 (2.0)

Најдобри понуди