• Обновено
Јапонски оригинални АЛПИТЕ 27 круг метал вратило potentiometers 10KA

Јапонски оригинални АЛПИТЕ 27 круг метал вратило potentiometers 10KA

Rating 
DEN 442.00
DEN 470.40
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Вратило Должина : 25мм цената е за 1pcs превозот време : default испратено од воздух mail,за 12-22 дена да пристигне повеќето од европските земји,или да додадете пари за EMS,DHL express.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
YYY
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
55w
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач

Најдобри понуди