• Обновено
Јапонски оригинални АЛПИТЕ 27 Тип 50KA rachis волумен potentiometer 20MM должина на вратило

Јапонски оригинални АЛПИТЕ 27 Тип 50KA rachis волумен potentiometer 20MM должина на вратило

Rating 
DEN 442.00
DEN 470.40
-6 %

Залиха
Во магацинот.


Јапонски оригинални АЛПИТЕ 27 Тип 50 KA rachis волумен potentiometer 20 MM должина на вратило
рака L : 2.0cm D : 0.5cm цената е за 1pcs превозот време : default испратено од воздух mail,за 12-22 дена да пристигне повеќето од европските земји,или да додадете пари за EMS,DHL express.

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
65W
Бренд Име:
BINYEAE
Број На Модел На:
AS
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач

Најдобри понуди