• Обновено
Новиот Бесплатен Превозот НИ Лаптоп Тастатура за HP Compaq 320 321 326 420 CQ320 CQ326 CQ325 CQ321 CQ420 CQ421

Новиот Бесплатен Превозот НИ Лаптоп Тастатура за HP Compaq 320 321 326 420 CQ320 CQ326 CQ325 CQ321 CQ420 CQ421

Rating 
DEN 684.00
DEN 720.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Новиот Бесплатен Превозот НИ Лаптоп Тастатура за HP Compaq 320 321 326 420 CQ320 CQ326 CQ325 CQ321 CQ420 CQ421
Објектот спецификите
Јазик : САД Верзија
Состојба : Нова и Оригинална
Распоред : САД
Боја : Црна
Гаранција : 3 месеци
Топло совети :
1.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка/Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти. Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. Благодарам многу!
2.Откако ќе се направи на плаќање, ние ќе се подготват вашите нарачки, како е можно поскоро. Така бидете сигурни дека на адреса детали ќе даде сосема точно.
3,Нашиот бесплатен превозот е воздухот mail на пост, кој ќе потрае малку подолго време за да се постигне , со надеж дека ќе можете да чекаат трпеливо ; Ако сакате да добиете вашиот објект ПОБРЗО, ве молиме изберете друга превозот метод, и можете да ме контактирате преку е-маил порака или да ми го кажете она што ви треба
Повратни информации :
1. Ако имате било незадоволство :
а. Ние сме толку жал ми е проблем што направи имате било лошо чувство .
б. Не се грижете се ,и не се сака да ме напушти било повратни информации ;
в. Контактирајте ме прв, јас ќе се обиде да го реши тоа за вас со соодветен начин , ве молам, верувај ми ;
г. Надевајќи се дека ќе може да даде објективни повратни информации откако ќе го реши тоа за вас.Ви благодариме.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба и стоката :
а. Оставајќи позитивни повратни информации до нас, е најдобар охрабрување за нас ;
б. Вашиот вид предлог ќе направи голема помош за нас ,се надеваме дека ќе може да ни даде повеќе предлог.
в. молам да ги споделите вашите среќа или други чувство на нашата Порака Одбор и на друго место.
3. Под кои услови може да се добие целосна наплата ?
а. Ние брод на погрешен точка за вас, и не можете да го користите.
б. Вие не го добиете вашиот парцела над максимално вети време (освен кога ќе изберете Пост да брод вашата нарачка).
Ако имате било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни карактеристики

Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
TSZPY
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Број На Модел На:
320 321 326 420 CQ320 CQ326 CQ325 CQ321 CQ420 CQ421
is_customized:
Yes
Нови:
ForHP

Најдобри понуди