• Обновено
Бренд Нови оригинални лаптоп тастатура За Hp COMPAQ AX6 G56 G62 CQ62 CQ56 CQ56-100 CQ62-100 Услуга НАС Црна

Бренд Нови оригинални лаптоп тастатура За Hp COMPAQ AX6 G56 G62 CQ62 CQ56 CQ56-100 CQ62-100 Услуга НАС Црна

Rating 
DEN 638.00
DEN 672.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Сосема Нов лаптоп тастатура За HP COMPAQ AX6 G56 G62 CQ62 CQ56 CQ56-100 CQ62-100 Услуга НАС верзија Црна боја НАС Изгледот
Објектот спецификите
Јазик : САД Верзија
Состојба : Нова и Оригинална
Распоред : САД
Боја : Црна
Гаранција : 3 месеци
Топло совети :
1.Пред да нарачате, ве молиме внимателно да се споредат вашата тастатура со покажа слика на страницата, бидете сигурни дека Марка/Модел и site & ширина на грбот Лента и квантитетот & сајт на назад завртка и дел број се исти. Ако постои мала разлика, ве молиме контактирајте со нас директно или оставете порака за вашиот лаптоп бренд и Модел Бр. Благодарам многу!
2.Откако ќе се направи на плаќање, ние ќе се подготват вашите нарачки, како е можно поскоро. Така бидете сигурни дека на адреса детали ќе даде сосема точно.
3,Нашиот бесплатен превозот е воздухот mail на пост, кој ќе потрае малку подолго време за да се постигне , со надеж дека ќе можете да чекаат трпеливо ; Ако сакате да добиете вашиот објект ПОБРЗО, ве молиме изберете друга превозот метод, и можете да ме контактирате преку е-маил порака или да ми го кажете она што ви треба
Повратни информации :
1. Ако имате било незадоволство :
а. Ние сме толку жал ми е проблем што направи имате било лошо чувство .
б. Не се грижете се ,и не се сака да ме напушти било повратни информации ;
в. Контактирајте ме прв, јас ќе се обиде да го реши тоа за вас со соодветен начин , ве молам, верувај ми ;
г. Надевајќи се дека ќе може да даде објективни повратни информации откако ќе го реши тоа за вас.Ви благодариме.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба и стоката :
а. Оставајќи позитивни повратни информации до нас, е најдобар охрабрување за нас ;
б. Вашиот вид предлог ќе направи голема помош за нас ,се надеваме дека ќе може да ни даде повеќе предлог.
в. молам да ги споделите вашите среќа или други чувство на нашата Порака Одбор и на друго место.
3. Под кои услови може да се добие целосна наплата ?
а. Ние брод на погрешен точка за вас, и не можете да го користите.
б. Вие не го добиете вашиот парцела над максимално вети време (освен кога ќе изберете Пост да брод вашата нарачка).
Ако имате било какви прашања , ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни карактеристики

Бренд Име:
TSZPY
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Број На Модел На:
AX6 G56 G62 CQ62 CQ56 CQ56-100 CQ62-100
Стандард:
НИ Стандард
is_customized:
Yes
Нови:
за hp

Најдобри понуди