• Обновено
Бесплатен Превозот! Нови Оригинални 2 парчиња/пакет AR9344-BC2A AR9344 BC2A Dual-Band Безжична WLAN Чип BGA

Бесплатен Превозот! Нови Оригинални 2 парчиња/пакет AR9344-BC2A AR9344 BC2A Dual-Band Безжична WLAN Чип BGA

Rating 
DEN 738.24

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
ALJ
Компатибилен:
Конзола За Игри

Најдобри понуди