• Обновено
5 x компјутери 3.7 V 1800mAh 103450 Литиум Полимер Li-Po Батерија За GPS PSP DVD мобилен Мобилен copter таблет КОМПЈУТЕР моќ банка

5 x компјутери 3.7 V 1800mAh 103450 Литиум Полимер Li-Po Батерија За GPS PSP DVD мобилен Мобилен copter таблет КОМПЈУТЕР моќ банка

Rating 
DEN 1036.00
DEN 1151.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


5 x компјутери 3.7 V 1800m Ah 103450 Литиум Полимер Li-Po Батерија За GPS PSP DVD мобилен Мобилен copter таблет КОМПЈУТЕР моќ банка
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 10 mm(H)*34mm(W)*50mm(L) 5 > Оценка : DC3.7 V 1800m Ah Полнење на струјата : стандард полнење, брзо полнење : 1.0 C : 0.5 C Стандард полнење метод : 0.5 C CC (константна струја) задолжен да 4.25 V, тогаш CV (константен напон 4.2 V) полнење до наплатат струја е помала или еднаква на 0.05 В) максимално полнење на струјата : 1 C Максимална испуштање струја : 1 C Празнење критичниот напон : 2.75 V испуштање температура : -20 степени C~+60 степени C време на Полнење : 2-4hrs (стандард); 2hrs (брзо) Заштита функција : над задолжен, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштита Пакет вклучува :
5 x компјутери 3.7 v 1800m Ah литиум полимер батерија. 10*34*50mm Плаќање ве Молиме заврши плаќање во рок од 3 дена. бидејќи цел, ние прифаќаме Зачувам; Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам. Превозот на Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден. ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било. обичај задоцнување или данок. бидејќи транзит време е високо зависна и е предвидено од страна на Поштенски Услуги. Повратни информации Гаранција Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness од наша страна, Ако точка е избега од нормална употреба, пријави се на располагање во рок од 30 дена по купувачи примање на објектот, парите назад откако ќе примен објект! Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба; Купувачот го врати defectives објект на свој трошок, ќе биде одговорен за трошоците за превозот вратам на вас , а ние ќе reship замена за вас, откако ќе ги примите се враќа.

Основни карактеристики

Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
EHAO
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Li-полимер
Батеријата Број:
5 компјутери
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
103450
Големина:
10X34X50
is_customized:
Yes
Функција:
100% Сосема Нов
Функција:
Батерија
Тип:
Литиум полимер lipo батеријата
Volt:
3.7 V
Номиналниот Капацитет:
1800mAh
Тежина:
33g

Најдобри понуди