• Обновено
100pcs 35*25мм Нова Лента Bowtie Печатење на Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/красат додаток

100pcs 35*25мм Нова Лента Bowtie Печатење на Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/красат додаток

Rating 
DEN 367.00
DEN 407.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.

ДОЛАРИ 6.38 ДОЛАРИ 13.99 ДОЛАРИ 6.99
Материјал :
Полиестер
Големина на :
Прибл : 35mm*25mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мешани
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
Количина :
Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Повеќе добри производи во : DIY Цвет & Лента Лак Продавница Категории
30мм*15mm 100pcs Мода Точка Лента Bowknot Пеперутка Вратоврска Коса DIY Занает Додатоци Scrapbooking Производи US$ 6.66 /многу
парчиња / многу
60pcs/многу 35mm*25мм Лента Лак Вратоврска Бебе Девојка Коса Додатоци Микс Мода Bowties занает DIY додатоци US$ 4.99 /многу
парчиња / многу
50pcs 35*25мм Лента за Печатење Симпатична Bowtie вратоврска Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/ Косата додаток US$ 4.79 /многу
парчиња / многу
100pcs 35*25мм Лента Големи Точки Печатени Bowtie Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/ Косата додаток US$ 8.12 /многу
парчиња / многу
50pcs 40*25мм Нови Полиестер Лента Двојно Слоеви Bowtie лента Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет US$ 7.28 /многу
парчиња / многу
50 PCS Ново bowtie мешана лента за Детска Облека или Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/bowtie коса додатоци US$ 4.79 /многу
парчиња / многу
50pcs 35*25мм Нови Шарени Лента Bowtie лента Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/ Косата додаток US$ 4.79 /многу
парчиња / многу
50pcs 35*25мм Ново Полиестер Лента Bowtie мешана лента Облека или Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет US$ 4.79 /многу
парчиња / многу
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.

Основни карактеристики

Големина:
25-35mm
Техника:
Печатени
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,Еко-Пријателски,рачно изработени
Бренд Име:
AXHSR
Број На Модел На:
H0011
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобри понуди