• Обновено
Трговија на големо Лента Bowtie Kawaii Лента Цвет подарок/Облека/Занает накит деца додаток декорирани/сатен свила цвет 500/многу

Трговија на големо Лента Bowtie Kawaii Лента Цвет подарок/Облека/Занает накит деца додаток декорирани/сатен свила цвет 500/многу

Rating 
DEN 669.00
DEN 743.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал :
Полиестер
Големина на :
L*W : 35mm*45mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мешани
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
Количина :
Ќе добиете 50 0 Парчиња/многу на овој објект во листата цена
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам.
(Околу 26 бои,Мешани колку што е можно повеќе.
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.)
100pcs 35*25мм Нова Лента Bowtie Печатење на Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/Косата додаток US$ 8.28 /многу
50 парчиња / многу
50pcs 40*25мм Нови Полиестер Лента Двојно Слоеви Bowtie лента Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет US$ 7.28 /многу
50 парчиња / многу
100pcs 20mm Ново рака валани rosette цвет мешана лента Облека или Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет US$ 5.27 /многу
100 парчиња / многу
200pcs/многу 15mm DIY Rosette Цвет мешани Точка Лента се Зголеми за Детска Облека или Занает накит додаток scrapbooking US$ 14.68 /многу
200 парчиња / многу
DIY прибор за облека украсена со обоени панделки цртан филм стапалки US$ 10.89 /многу
40 метри / многу
DIY прибор за облека 2cm кафена боја за печатење лента US$ 9.88 /многу
20 метри / многу
Мешани Multicolor 2 Дупки 150pcs Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 18mm zkl0009 US$ 4.99 /многу
150 парчиња / многу
Мешани Multicolor 2 Дупки Дрво за Шиење Копчиња Scrapbooking 100 PCS 15mm zh0005 US$ 5.99 /многу
100 парчиња / многу
300pcs 20mm*35mm Полиестер Лента Лак Солидна Bowtie Декоративни Додатоци облека поставите разубавувањето US$ 6.28 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 250pcs/многу 25 боја (3/8") Нова лента лакови diy бебе деца девојка коса декорација облека, додатоци US$ 8.99 /многу
парчиња / многу
30мм*15mm 100pcs Мода Точка Лента Bowknot Пеперутка Вратоврска Коса DIY Занает Додатоци Scrapbooking Производи US$ 6.66 /многу
парчиња / многу
50pcs 35*25мм Нови Шарени Лента Bowtie лента Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/ Косата додаток US$ 4.79 /многу
парчиња / многу
50 PCS Ново bowtie мешана лента за Детска Облека или Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/bowtie коса додатоци US$ 4.79 /многу
парчиња / многу
50pcs 35*25мм Нова Лента Bowtie Печатење Ribbion Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/Косата додаток US$ 4.99 /многу
парчиња / многу
50pcs 35*25мм Лента за Печатење Симпатична Bowtie вратоврска Облека Занает накит додаток подарок декорирани/сатен свила цвет/ Косата додаток US$ 4.79 /многу
парчиња / многу
200 PCS Мешана боја Поместена Мешана Боја Симпатична Цвет Чувствува Appliques за DIY Материјали за Шиење деца занает accessorie US$ 4.39 /многу
парчиња / многу
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Печатени
Големина:
35*45*10mm
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
H0011

Најдобри понуди