• Обновено
100pcs 35mm*25мм Нови Полиестер Лента Bowtie мешана лента Облека или Занает додаток подарок декорирани /сатен свила цвет

100pcs 35mm*25мм Нови Полиестер Лента Bowtie мешана лента Облека или Занает додаток подарок декорирани /сатен свила цвет

Rating 
DEN 367.00
DEN 407.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.

ДОЛАРИ 9.77 ДОЛАРИ 6.48
Производи Детали
Материјал :
Полиестер
Големина на :
Прибл : 35mm*25mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мешани
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
Количина :
Ќе добиете 100 Парчиња од овој објект во листата цена (може да одберете бои)
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам/Alipay,
Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Основни карактеристики

Големина:
25mm-35mm
Техника:
Печатени
Стил:
Шие-На
Функција:
3D,Еко-Пријателски,рачно изработени
Бренд Име:
AXHSR
Број На Модел На:
h0009
Тип На Производ:
Закрпи

Најдобри понуди