• Обновено
Извезена печ armband обичај налепници Метал Опрема Солидна странски војски Поглавје 3 бои воена закрпи значки

Извезена печ armband обичај налепници Метал Опрема Солидна странски војски Поглавје 3 бои воена закрпи значки

Rating 
DEN 96.00
DEN 119.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


[xlmodel]-[custom]-[34523] опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Везови крпа Тежина За : 9g Боја Зелена / кал боја / сива Големина 8cm Пакување Листа : 1pc Забелешка :
Фото Боја Може Да Биде Малку Различен Од Вистинскиот Производ
Поради Боја Приказ На Различни Монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[34674] најпопуларниот

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
A1297
Големина:
8.8CM
Стил:
Шие-На
Име на производ:
armband
Материјал:
Вез / платно
Шема:
Фокс
Да се применува родово:
Заеднички

Најдобри понуди