• Обновено
бесплатен превозот злато fastener 9*4mm паричникот торба завртка месинг појас Занитвам diy рачно изработени од кожа копче случај на хардверски дел

бесплатен превозот злато fastener 9*4mm паричникот торба завртка месинг појас Занитвам diy рачно изработени од кожа копче случај на хардверски дел

Rating 
DEN 998.40

Залиха
Во магацинот.


D=9mm H=4mm d=4mm
злато

Основни карактеристики

Бренд Име:
nefidova
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
sfd22400000025
Материјал:
Дувачкиот
боја:
Злато

Најдобри понуди