• Обновено
10PCS 3030 Агол е Фитинг Агол 30x30 Декоративни Загради Алуминиумски Профил Додатоци L Конектор Зацврсти конектор

10PCS 3030 Агол е Фитинг Агол 30x30 Декоративни Загради Алуминиумски Профил Додатоци L Конектор Зацврсти конектор

Rating 
DEN 81.00
DEN 95.04
-15 %

Залиха
Во магацинот.

10 PCS/МНОГУ SB3030-6 Агол е Фитинг Агол 30x30 Декоративни Загради Алуминиумски Профил Додатоци L Конектор Зацврсти конектор
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме на посетата на нашата продавница.

Основни карактеристики

Употреба:
полица заградата
Структура:
Триаголник Заградата
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SB3030-6
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Алуминиум
MOQ:
20pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА +КАРТОН
Ues За:
Алуминиум 3030 серија

Најдобри понуди