• Обновено
10PCS/МНОГУ SB4080-8 Агол е Фитинг Агол 4080 полица Триаголник Загради Алуминиумски Профил Додатоци L Конектор Зацврсти конектор

10PCS/МНОГУ SB4080-8 Агол е Фитинг Агол 4080 полица Триаголник Загради Алуминиумски Профил Додатоци L Конектор Зацврсти конектор

Rating 
DEN 840.00
DEN 987.84
-15 %

Залиха
Во магацинот.

10 PCS/МНОГУ SB4080-8 Агол е Фитинг Агол 3060 Декоративни Загради Алуминиумски Профил Додатоци L Конектор Зацврсти конектор
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме на посетата на нашата продавница.

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Структура:
Триаголник Заградата
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
полица заградата
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
SB4080-8
Материјал:
Алуминиум
MOQ:
10pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА +КАРТОН

Најдобри понуди