• Обновено
20PCS/многу Сребрен Тон Метал Полица за Поддршка на Мебел Шкафот Хардвер Носителот Полица Иглички Штипки Поддржува K309

20PCS/многу Сребрен Тон Метал Полица за Поддршка на Мебел Шкафот Хардвер Носителот Полица Иглички Штипки Поддржува K309

Rating 
DEN 1162.00
DEN 3318.24
-65 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи ~ O(∩_∩) O~
20 PCS/многу Сребрен Тон Метал Полица за Поддршка на Мебел Шкафот Хардвер Носителот Полица Иглички Штипки Поддржува K309
Опис :
Име : Стаклена Полица Поддршка
Материјал : Железо
Површина Заврши : Никел-обложено
Големина : 11mm*25mm
C olor : Сребро (Како слика ја покажува)
Пакетот Вклучува :
20 PCS Стаклена Полица Поддршка
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
Мебел
is_customized:
Yes
Бренд Име:
OuXinDiLong
Структура:
Еден страна Заградата
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
K309
Standard or Nonstandard:
Стандард

Најдобри понуди