• Обновено
Трговија на големо 3PCS/Многу Метал Потковица Загатка Класичен IQ Ум Мозокот Закачка Игра Играчка за Млади и Стари

Трговија на големо 3PCS/Многу Метал Потковица Загатка Класичен IQ Ум Мозокот Закачка Игра Играчка за Млади и Стари

Rating 
DEN 861.60

Залиха
Во магацинот.


Детали За Производот :
Пакување : OPP вреќа Материјал : Метал, ЕУ стандард Тежина : 100 G/PC Стил : Потковица Загатка Препорачана возраст : 3 & UP, погодна за возрасни и за деца
Карактеристики :
Оваа Потковица Загатка е вековна играчки се дизајнирани за да предизвикаат IQ од оние кои не се лесно да се фрустрирани. Обидете тешко да се оддели парчиња и воодушевувајте вашите пријатели. Добар начин да се наведнуваат вашиот ум и да се спречи senile деменција.
- Мозокот Закачка Метал Потковица Загатка IQ Тест Ум Игра
- Мисијата на оваа загатка е да се ослободи прстен од другиот дел од сложувалката, и да го добие назад заедно.
- Пракса и згрижувачките двете логика и креативно размислување.
- Мозокот Закачка е одлична за забава и игра на децата и возрасните.
- Пакет се вклучени : 1 парче x Метал Мозаик
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства на плаќање Aliexpress одобрени.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата завршен.
2, Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е сосема точно кога ќе нарачате.
3. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш царинската ќе го продолжи испорака, стр закуп се чувствуваат слободни да не контактирате, прво за статусот на пратката пред повратни информации.
4. Се враќа правило : 7 дена размена, купувачот плаќа врати превозот.
Повратни информации :
1. Сите 5 ѕвезди повратни информации е многу важно за нас, па ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни даде позитивни повратни информации, ви благодариме.
2. Ако од која било причина не сте задоволни или незадоволни со моите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, pls ни даде шанса да се реши прашањето во пријателски начин.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го направи еден одговор побрзо.

Основни карактеристики

Предупредување:
Не за деца под 3 години
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години,> 3 години
Стил:
Геометриски Облик
Број На Модел На:
MT97
Загатка Стил:
Метал Мозаик
Материјал:
Метал

Најдобри понуди