• Обновено
Класичен Кинески Дрвени Традиционалните Игра Играчка Три Кралство Huarong Дао Пат Klotski Лизгачки Мозаик

Класичен Кинески Дрвени Традиционалните Игра Играчка Три Кралство Huarong Дао Пат Klotski Лизгачки Мозаик

Rating 
DEN 763.20

Залиха
Во магацинот.


Три Кралство Huarong Дао Мозаик
Детали За Производот
Објектот Големина : 14.2× 13.2 × 2.3 СМ Пакување : shrink wrap Материјал : Висок квалитет на дрво Тежина : 320 G Препорачана возраст : на возраст од 3 & UP
Мисија : Премести најголемиот блок на дното средината локација, така што тоа може да се лизна во текот на граница, без никакви други блокови да бидат отстранети во овој начин.
На класична и популарна Кинески дрвени IQ Мозокот Закачка Загатки, предизвик, но класичен, погодна за двете млади и стари.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства на плаќање Aliexpress одобрени.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата завршен.
2, Pls бидете сигурни дека вашата адреса за е сосема точно кога ќе нарачате.
3. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш царинската ќе го продолжи испорака, стр закуп се чувствуваат слободни да не контактирате, прво за статусот на пратката пред повратни информации.
4. Се враќа правило : 7 дена размена, купувачот плаќа врати превозот.
Повратни информации :
1. Сите 5 ѕвезди повратни информации е многу важно за нас, па ако сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни даде позитивни повратни информации, ви благодариме.
2. Ако од која било причина не сте задоволни или незадоволни со моите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, pls ни даде шанса да се реши прашањето во пријателски начин.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе го направи еден одговор побрзо.

Основни карактеристики

Предупредување:
мали делови, не е за деца под 3 години
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години,> 3 години
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
WT77
Загатка Стил:
дрвена сложувалка
Стил:
Класичен стил

Најдобри понуди