• Обновено
НОВА Верзија Магија YOYO Црвена и сребрена N11 Легура на Алуминиум Професионални јо-Јо YoYo Играчка

НОВА Верзија Магија YOYO Црвена и сребрена N11 Легура на Алуминиум Професионални јо-Јо YoYo Играчка

Rating 
DEN 1020.00
DEN 1200.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


НОВА Верзија Магија YOYO Црвена и Сребрена N11 Легура на Алуминиум Професионални јо-Јо Yo Yo Играчка
Карактеристики :
1. Нови, високо-квалитетни и популарни
2. Тоа не е само за дневна забава, но исто така и за acrobatic перформанси со повеќето забавни фенси
3. Со цел да се обучуваат на фината моторика вештини и око-рака координација
4. Тоа може да се посветам на имагинација, креативност и брза reactionability
5. Совршена играчка за деца, пријатели, семејства, итн
Спецификации :
1.Состојба : Нова
2.Тежина : 89g
3.Дијаметар : 54mm
4.Ширина : 42mm
5.Јазот Ширина : 4.62 mm
6.Имајќи Големина : C Големина (Големи)
7.String Должина : 43.31 во/ 110 см
8.Тело Материјал : Алуминиум
Пакетот Вклучува :
1 x N11 Магија Yoyo
1 x String
Answer : ___________________________ Note : да Содржи мали делови, не е за деца под 3 години. Се препорачува на возраст од 8 и нагоре. Бидете внимателни кога играте со yoyos. За одржување на визуелни интегритет на алуминиум, избегне играат на тврди површини како камен или од бетон. Секогаш одржувајте безбедно растојание од луѓе, животни и објекти од било каков вид, кога играте.
Превозот :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по извршената уплата е постигнат.
2.Ние обезбедуваме бесплатен превозот политика преку кина airpost.тоа може да треба 20-30 дена да пристигнат.можете да ги користите на следење на број е предвидено да се следи онлајн.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
Наплата & Замена :
1.Сите на испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот од страна на нашите професионални КК.
2.Откако ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена ако не сте задоволни или не се штети. Но мора да ни даде слики доказ .
3.Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ не ќе вклучувајќи го и превозот цена.
Повратни информации & Контакт со нас на :
1.Било какви прашања или коментари во врска со производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.
2.Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги.
3.Ако имате било какви негативни повратни информации pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Како и да е негативна повратна информација не се реши работи. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!

Основни карактеристики

Дијаметар:
53mm
Возраст Опсег:
> 8 години
Предупредување:
Содржи мали делови, не е за деца под 3 години
Систем За Наплата:
Силика Гел Прстен
Должина на кабел:
110cm
Карактеристики:
Мини
Трикови:
1А,3А,5A
Обликот:
Тапан-облик
Пол:
Унисекс
Јазот Ширина:
Јазот Ширина (mm)
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N11

Најдобри понуди