• Обновено
Магијата YoYo N9 Кружи Облак Алуминиум Професионални Легура YoYo Топка (Избрани Бои)

Магијата YoYo N9 Кружи Облак Алуминиум Професионални Легура YoYo Топка (Избрани Бои)

Rating 
DEN 775.00
DEN 912.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Yo Yo N9 Кружи Облак Алуминиум Професионални Легура Yo Yo Топка (Избрани Бои)
Карактеристики :
1. Нови, високо-квалитетни и популарни.
2. Тоа не е само за дневна забава, но исто така и за acrobatic перформанси со повеќето забавни фенси.
3. Со цел да се обучуваат на фината моторика вештини и око-рака координација.
4. Тоа може да се посветам на имагинација, креативност и брза reactionability.
5. Совршена играчка за деца, пријатели, семејства, итн.
Спецификации :
1.Состојба : Нова
2.Боја : Црна
3.Бренд : магијата yoyo
4.Серија : N9
5.Стил : String Трик (1А, 3А, 5 A)
6.За Возраст : Возраст од 8 до
7.Тежина (g) : 68.00
8.Дијаметар (mm) : 53.00
9.Ширина (mm) : 40.40
10.Јазот Ширина (mm) : 4.72
11.Телото Форма : H-Профил
12.Тело Материјал : Алуминиум
13.Hubstacks : Да
14.Имајќи : Конкавна КК
15.Имајќи Големина : C Големина (Големи)
16.Пресврт-освен : Twist-Освен
Пакет се вклучени :
1 x N9 Магија Yoyo за Играчи
1 x String
Answer : ___________________________ Note : да Содржи мали делови, не е за деца под 3 години. Се препорачува на возраст од 8 и нагоре. Бидете внимателни кога играте со yoyos. За одржување на визуелни интегритет на алуминиум, избегне играат на тврди површини како камен или од бетон. Секогаш одржувајте безбедно растојание од луѓе, животни и објекти од било каков вид, кога играте.
Превозот :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по извршената уплата е постигнат.
2.Ние обезбедуваме бесплатен превозот политика преку кина airpost.тоа може да треба 20-30 дена да пристигнат.можете да ги користите на следење на број е предвидено да се следи онлајн.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
Наплата & Замена :
1.Сите на испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот од страна на нашите професионални КК.
2.Откако ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена ако не сте задоволни или не се штети. Но мора да ни даде слики доказ .
3.Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ не ќе вклучувајќи го и превозот цена.
Повратни информации & Контакт со нас на :
1.Било какви прашања или коментари во врска со производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт.
2.Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги.
3.Ако имате било какви негативни повратни информации pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.Како и да е негативна повратна информација не се реши работи. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!

Основни карактеристики

Дијаметар:
53mm
Возраст Опсег:
> 8 години
Предупредување:
Содржи мали делови, не е за деца под 3 години
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Должина на кабел:
110cm
Карактеристики:
Мини
Трикови:
1А,3А,5A
Обликот:
Тапан-облик
Пол:
Унисекс
Јазот Ширина:
Јазот Ширина (mm)
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
N9

Најдобри понуди