• Обновено
MagicYOYO Магија YoYo N6 Glod Алуминиум Професионални Легура YoYo Топка (Избрани Бои)

MagicYOYO Магија YoYo N6 Glod Алуминиум Професионални Легура YoYo Топка (Избрани Бои)

Rating 
DEN 694.00
DEN 816.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Магијата Yo Yo Пурпурна N6 Gloden Алуминиум Професионални Легура Yo Yo Топка (Избрани Бои)
Опис :
1 Алуминиумско куќиште
Усвои алуминиум материјал, елоксирани за дополнителна сила, силен и издржлив
2 ЦПУ струг процес
Усвојување на CNC струг да прецизност обработка, зголемена густина обезбедува поголема динамика и зголемување на предизвик, и крило форма на Контролната прави string трикови полесно.
3 Ласерски engrave логото и anodize површина
На ласерско гравирање технологија се користи за дизајн и трговска марка и површината боја користете anodize техника, свежа боја и добро стереоскопски ефекти. Повеќе, добар, исто Така, неговата убава сребрена и црна јавните мастило шема обоени добро, кога површината е исфрлен против, нема потреба да се грижите за својата губење на бојата.
4 Побарувачката на различните потреби
Дизајниран од страна на професионален дизајнер, својата нерѓосувачки челик топката лого, измерен надворешниот периметар, мазна гума врати систем, и прилагодливи јазот систем се обезбеди на различни структури карактеристики според различни технички играч. Оваа yoyo е најдобро за средни и напредни корисници и исто така добар подарок за вашите деца и пријатели.
Kingly потсетување :
Мали делови. Не е за деца под 3 години.
Спецификации :
Материјал : Алуминиум
Тежина (g) : 70
Ширина (mm) : 40.4
Дијаметар (mm) : 53
Јазот Ширина (mm) : 4.72
Имајќи Големина на (mm) : 12.70 x 6.30 x 4.72
Имајќи структура : "У" тип
Пакетот вклучува :
1 x МАГИЈА YOYO N6
1 x Ракавица
5 x Стрингови
Answer : ___________________________ Note : да Содржи мали делови, не е за деца под 3 години. Се препорачува на возраст од 8 и нагоре. Бидете внимателни кога играте со yoyos. За одржување на визуелни интегритет на алуминиум, избегне играат на тврди површини како камен или од бетон. Секогаш одржувајте безбедно растојание од луѓе, животни и објекти од било каков вид, кога играте.
Превозот :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по извршената уплата е постигнат.
2.Ние обезбедуваме бесплатен превозот политика преку кина airpost.тоа може да треба 20-30 дена да пристигнат.можете да ги користите на следење на број е предвидено да се следи онлајн.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
Наплата & Замена :
1.Сите на испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот од страна на нашите професионални КК.
2.Откако ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена ако не сте задоволни или не се штети. Но мора да ни даде слики доказ .
3.Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ не ќе вклучувајќи го и превозот цена.

Основни карактеристики

Пол:
Унисекс
Трикови:
1А,3А,5A
Јазот Ширина:
Јазот Ширина (mm)
Карактеристики:
Мини
Возраст Опсег:
> 8 години
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Број На Модел На:
N6
Должина на кабел:
110cm
Дијаметар:
53mm
Материјал:
Метал
Предупредување:
Содржи мали делови, не е за деца под 3 години
Обликот:
Тапан-облик

Најдобри понуди