• Обновено
Нови Пристигнување 20 мм Солидна Портокал Нато Ткаени Влакна watchband 20mm Најлон Види Хривнија Рака рачен часовник Бенд Тока Евтини ткаенина

Нови Пристигнување 20 мм Солидна Портокал Нато Ткаени Влакна watchband 20mm Најлон Види Хривнија Рака рачен часовник Бенд Тока Евтини ткаенина

Rating 
DEN 134.00
DEN 191.52
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Материјали : Најлон Рака, од не ' Рѓосувачки челик тока Бенд Ширина : 20mm Бенд Должина : 265 mm Затворач Тип : Тока Пролет Бар : Вклучени Боја : Портокалова
Превозот
Објектите ќе бидат испратени во 2 работни дена, кога плаќањето се расчисти , Тоа ќе испорака во рок од 20-40 работни дена.
Предмети се испраќаат веднаш, но ние не сме одговорни за царинска одложувања, временските задоцнувања или општи поштенски одложувања. Ако не добијат по 40 дена, ве молиме
Ние ќе брод вашата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Бидејќи ние не сме одговорни за било во ред или не е валиден превозот адреса.
Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување
Плаќање
Прифаќаме само за плаќање преку ЗАЧУВАМ.
За Враќање & Наплата
Враќа се прифатени на секоја ставка што е неискористена и/или unworn и во неговата оригинална состојба. Pleasewithin 5 дена од добивање на пратката.
Објектот мора да се испраќаат назад кон нас, не подоцна од 14 дена по објект е примена.
Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. Откако ќе се примени и прегледани објектот, ние ќе издаде наплата преку ЗАЧУВАМ за купување цена минус оригиналниот трошоците за превозот.
Повратни информации
Ние не го цениме вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвездички коментари! Ако се е во РЕД со вашата нарачка, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и пет ѕвездички НСД оценка кога имате момент.
Ако, поради некоја причина, се чувствуваат дека оваа трансакција не беше до вашиот стандарди, ве молиме пред да замине повратни информации и ние и ветуваме да одат надвор од нашиот начин да им помогне на било кој начин можеме.
Ве молиме не го отворите случај директно или ни даде Неутрални или Негативни повратни информации(вклучувајќи 1~2 низок рејтинг на повратни информации) директно.
Контактирајте со нас
Било какви прашања, ве молиме f слободни да контакт.

Основни карактеристики

Бендот Ширина:
20mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
N20Che
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бренд Име:
SeaTopTon
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
265mm
боја:
Портокал
Бендот Ширина:
20mm , 2cm
is_customized:
Yes
Бендот Должина:
26.5 cm / 265mm

Најдобри понуди