• Обновено
Бесплатен превозот YBG202/RT16.01W-14NPTB навој метал вметнете провира струг алатка zcc.кт бренд (40PCS)

Бесплатен превозот YBG202/RT16.01W-14NPTB навој метал вметнете провира струг алатка zcc.кт бренд (40PCS)

Rating 
DEN 7296.00

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот YBG202/RT16.01 W-14 NPTB навој метал вметнете zcc.кт бренд (40 PCS)
ZCC.КТ бренд
Оригиналниот производ автентични
П uality гаранција
D eliver на време
Предност цена
За карбид инсерти и алатка за поставување, alll видови и големини може да се совпадне произволно со било која количина, како сакате. Вие само треба да ни кажете на вашите производи листата.
Ако не се најде модел во нашите sotre, ве молиме контактирајте со нас.

Основни карактеристики

Тврдост:
91
Материјал:
Тешко Легура
Употреба:
Тема Вртење Алатка
Обложување:
YBG202
Број На Модел На:
RT16.01W-14NPTB

Најдобри понуди