• Обновено
14color Луксузни Волна Врски за Мажи 5cm Нов Моден дизајнер Тенок Вратоврска Plaid Свадба бизнис црна, Сива вратоврска 10pcs/многу

14color Луксузни Волна Врски за Мажи 5cm Нов Моден дизајнер Тенок Вратоврска Plaid Свадба бизнис црна, Сива вратоврска 10pcs/многу

Rating 
DEN 2882.00
DEN 3648.00
-21 %

Залиха
Во магацинот.


pls остави порака во забелешка за боја бројот у треба,
ако не,јас ќе брод случаен избор,ви благодариме
ако у треба различен износ,pls контактирајте ме ,јас ќе се промени цената .
ние сме фабрика ,не падне на превозот ,OEM цел.квалитет 100% ветување.
Може да обезбеди најниска цена
Материјал : 100% увезени волна
Големина на : (долго) 145 CM; (широк) 5 CM
Пакување : opp

Основни карактеристики

Стил:
Моден
Материјал:
Волна
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
One Size
Број На Модел На:
5cm
Тип На Објект:
Врски

Најдобри понуди