• Обновено
22colors моден дизајнер жените лак врски памук, Лен paisley цвет флорални bowtie пеперутка за мажи свадба партија 300pcs fedex

22colors моден дизајнер жените лак врски памук, Лен paisley цвет флорални bowtie пеперутка за мажи свадба партија 300pcs fedex

Rating 
DEN 15851.00
DEN 20064.00
-21 %

Залиха
Во магацинот.


pls остави порака во забелешка за боја бројот у треба, ако не,јас ќе брод случаен избор,благодарение ако у треба различен износ,pls контактирајте ме ,јас ќе се промени цената . ние сме фабрика ,не падне на превозот ,OEM цел.квалитет 100% ветување. Може да обезбеди најниска цена
Материјал : памук linnen
Големина : 11x6 cm
Пакување : OPP вреќа

Основни карактеристики

Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Лен
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жени,Мажи
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Флорални
Големина:
One Size
Број На Модел На:
11x6cm
Тип На Објект:
Врски

Најдобри понуди